Hydrafacial MD | Cilt Yenileme | Akne Tedavisi| Scar Tedavisi| MD Clinic | Mersin
Hydrafacial MD
Hydrafacial MD

 

HydraFacial MD bir cilt  bakım cihazıdır. Bu cihaz ile  cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma ve  akne tedavisi işlemleri  yapılır.

Hydrafacial MD cihazı ile yapılan bakımda güneş hasarları ve lekelerini azaltır, cilt renk düzensizlikleri, hiperpigmentasyon kırışıklıklar ve çizgiler, kuru ve nemsiz cilt, yağlı/tıkalı gözenekler ve gözenek büyüklüğünü azaltarak tedavi eder.

Hydrafacial cihazı ile yapılam işlemlerde  bir yaş sınırlaması yoktur. Tüm yaş gruplarında koyu ve açık tenlere rahatlıkla uygulanan bu cilt bakımı, ayrıca hassas ciltlere de uygundur. 

Sivilce, akne, renk düzensizliği, cilt lekeleri, siyah noktalar, aşırı yağlanma, ince kırışıklıklar ve cilt kuruluğundan şikayetçi olan kişiler Hydrafacial cihazı ile cilt yenileme tedavisini rahatlıkla uygulatabilecekleri gibi, bu problemlerden herhangi birine sahip olmayan kişiler de düzenli  cilt bakımı için tercih edebilirler.

Cilt problemlerinin tedavisinde kullanılan HydraFacial MD cihazı ,  cilt problemleri, lekeleri, siyah noktaların giderilmesini sağlar.

HYDRAFACİAL MD CİHAZINDA 4 TEKNOLOJİ BİR ARADA;

Vortex-Cleansing
HydroPeel uç, cildi besleyen madde ve minerallerce zengin özel solüsyon ile nemlendirilerek, gözenekleri derinlemesine temizler cildi yumuşatır; kir, yağ ve ölü hücreleri sökerek cildi arındırır.

HydroPeel Exfoliation
Patentli HydroPeel başlıkta bulunan abrasiv köşeler cildi exfoliate (ölü/kuru derinin dökülmesi işlemi) ederken her geçişte daha iyi sonuçlara ulaşılır. 

Vortex-Fusion, 

Ürünleri cilde iletir. Cildin görünümünü iyileştirirken hiperpigmentasyonu  yağ problemini ve kırışıklıkları azaltır.

Vortex-Extraction

Vorteks etkisini kullanan sistem siyah ve beyaz noktaları, yağ birikintisini, fazla sebumu kolayca çıkarır ve emerek ortadan kaldırır.

Lenfatik Drenaj

Cildi toksinlerinden arındırır, ödemi atar ve şişliklerin azalmasını sağlar. Lenfatik drenajı sağlarken aynı zamanda kan sirkülasyonunun hızlanmasını sağlar. 

LED ışık (Light Emitted Diode/Işık Yayan Diyot) enerjisi her tür cilt tipinde terapötik etki yaratmaktadır.

Kırmızı LED diyot ışığı yaşlanmış ve lekelenmiş cilt için kullanırken, mavi LED ışığı ise yağlı ve akne eğilimli ciltlerde kullanıyoruz. 

TEDAVİ SONRASI

Bir cilt tedavisi sonrasında, elde edilen sonuçları korumak çok önemlidir. Aylık düzenli olarak yapılan bakımlar, sadece cildinizin görünümünü iyileştirmek için değil, sağlıklı bir cilde sahip olmanız hedeflenerek uygulanmaktadır.

CİHAZI NEREDEN ALDIK

Hydrafacial cihazımızı 2007-2016 yıllarında Türkiye resmi distribütörü olan Estetiktrend firmasından 2015 yılında aldık.

Cihazımızın markası : HYDRAFACİAL

Cihazın Üreticisi:  EDGE SYSTEM LLC (AMERİKA)

Bu cihazla kullandığımız ürünler sağlık bakanlığı onaylı, üts kaydı olan ürünlerdir.

 

  

     

Doktorunuza Sorun