Manikür | Pedikür | Ayak Bakımı| El bakımı | MD Clinic | Mersin
Manikür - Pedikür
Manikür - Pedikür

EL VE AYAK GÜZELLİĞİ

Kadınlar için güzel görünmek ve bakımlı olmak büyük önem taşır; çünkü her kadın kendini özel hissetmek; herkesi etkileyecek bakışlarla;  bakımlı, kadife gibi yumuşacık el ve ayaklara kavuşmak ister. .

Manikür:  Elleri ve tırnakları temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.

Pedikür; Ayak ve ayak tırnaklarını temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, ayak masajı, ölü derinin düzeltilmesi ayrıca topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa hijyenik bir şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.

Günlük hayatta özellikle ellerimiz iletişim esnasında en önemli unsurlardan biridir. Her türlü dış etkene maruz kalan ellerimizin itinalı bir bakıma ve düzenli manikür işlemine ihtiyacı vardır.
Tırnak bakımı temizliğin de önemli bir parçasıdır. Sağlıklı ve güzel tırnaklara kavuşmak doğru koşullarda yapılan manikür ve pedikür ile mümkündür.

Zarif düzgün bakımlı el ve ayaklar için haftada bir gün manikür & pedikür ile bakım ideal olup, arada besleyici yumuşatıcı ve kırılmalara karşı güçlendirici ürünlerle bu uygulama desteklenmelidir.
Merkezimizde bu işlemler tamamen steril koşullarda tek kullanımlık aletlerle gerçekleşir.

MD CLINIC

Doktorunuza Sorun