Maxuvibe | Selülit Tedavisi | MD Clinic | Mersin
Maxuvibe Selülit Giderme
Maxuvibe Selülit Giderme

Tilting Vibrasyon sistemi, uzay teknolojisinden yararlanılarak geliştirilmiştir.

Bu sistem yürümek gibi doğal bir hareket etkisi yaratır. Yani yürürken gerçekleştirilen yana salınım, sistemde tamamen aynıdır 

Fitness, masaj, rehabilitasyon, genel sağlık ve güzellik amacıyla kulla- nılmak üzere geliştirilmiş "Tilting Vibrasyon" sistemine dayanan bu egzersiz ekipmanı, sizi günde 10 dakika ,(haftada 3 gün ) ile ,gözle görülür sonuçlara ulaştırır. 

"Tilting-vibration" egzersizinin insan vücuduna en önemli etkisi nedir?
Diğer vibrasyon egzersiz sistemleri "vertical (dikey) hareket" ile sınır-landırılmıştır. "Tilting vibration" ise , dips and tilt (inip çıkma ve yana salınım) sistemini kullanır. 

MAXUVIBE, her iki ayağı da birbirinden bağımsız şekilde hareket ettiren bu sistemin en gelişmiş modelidir. Vücut bunu naturel bir hareketmiş gibi algılar. MAXUVIBE'ın baş ve boyuna olan etkisi, diğer titreşim cihazlarından 20 kat daha azdır. 

Etkileri:

Selülitleri azaltır, Vücudu sıkılaştırır, Yağ yıkımına yardımcı olur, Vücut dayanıklılığını arttırır, Kasları güçlendirir, Vücut dengesini geliştirir, Kan dolaşımını arttırır, Tüm fizik tedavi uygulamalarında osteoporozda (kemik erimesi), Kan dolaşımı yetersizliğinde, Vücut kas koordinas- yonunu arttırır, Dengeyi güçlendirir, Yeni kıkırdak oluşumunu destek- ler, Parkinson u yavaşlatır, Kabızlık ve idrar kaçırmada etkilidir. 

Selülit: 

MAXUVIBE egzersizleri doku katmanlarında hareket sağlayarak, deri altındaki katmanların birleşmesine sebep olur. Bu durum selülitin azalmasını sağlar. Cilt güçlenir ve daha güzel bir görünüm sağlar. 

Optimal Yağ Yakımı :

"Tilting Vibration" 21. yüzyılın egzersiz metodur. Neredeyse tüm vücut kaslarını harekete geçirecek tarzda kasları uyarır. Bunun sonucunda vücut ısısının artmasıyla birlikte metabolizma hızı da artar ve bu da hızlı bir şekilde yağ yakımını kolaylaştırır. 

Canlılık :

Egzersiz sırasında kaslar en optimum düzeyde aktif durumdadır. Bu, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve vücutta işe yaramayan atık ürünlerin transferini kolaylaştırır. Vücudun dayanıklılığını arttırarak hastalara yakalanma riskini azaltır. Buna bağlı olarak hormonal profili güçlendirerek (yüksek testoteron ve serotonin derecesi) genel sağlık durumunu en üst düzeye çıkartır. 

Spor :

MAXUVIBE, kasları dakikada 1.800 sıçramaya eşit gelecek şekilde stimüle etmektedir. Birçok sporcu bu cihazla dayanıklılığını arttırmaktadır. 

Doktorunuza Sorun