Yüz Dolgusu | Dudak Dolgusu | MD Clinic | Mersin
Yüz ve Dudak Dolgusu
, Yüz ve Dudak Dolgusu
+

Dolgu işlemi yanak bölgesi,çene,gözaltı,dudak kenarlarımız ile burnumuz arasında kalan ve gülme mimiği ile derinleşen çizgilerimizi düzeltmek amacıyla yapılır.şlem yapılacak alan lokal anestezik kremle uyuşturulur ve 20 dk bekleme süresinin ardından 15 dk' lık bir sürede dolgu tedavisi uygulanır.Kalıcılık 12-18 ay arasında değişir. Bu çizgilerin derinleşmesi, özellikle de elmacık kemiklerimizin üzerinde bulunan yağ yastıkçıklarının ileri yaşlarda daha aşağılara ,çeneye doğru inmesi , yüzümüzde daha yorgun ve üzgün bir ifade oluşmasına neden olabilir.

DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

Dudakların eskisinden daha kalın ve dolgun görünmesi, bu tedavi yöntemi ile mümkündür. İşlem süresi  15-20 dk arasında değişir. İşlemden önce acı duyulmasını engellemek için dudak ve çevresi lokal anestezik madde ile uyuştu-rulur. Dudak dolgunlaştırma ve dudak kontürü tek seanstan oluşan , kişinin sosyal ve iş yaşantısından geri kalmasına neden olmayan tedavi yöntemidir.

YÜZ GENÇLEŞTİRME 

Cildiniz sağlığınız için ne kadar önemli ise, hyaluronik asit de cildiniz için o kadar önemlidir. Cildinizde doğal olarak varolan bu madde, suyu tutarak cildinizi nemlendirir, gerginliği ve tazeliğini korumasını sağlar. Cildinizin Hyaluronik asit üretimi çeşitli nedenlerle azalır ve cildiniz elastikiyetini ve canlılığını kaybeder.Bu fark gençlerde bile barizdir. 

Derinin hemen altına enjekte edildiğinde , derinin içerisinde ağ oluşturarak, cildi sıkılaştırır,Nemli bir görünüm verir. Uygulama 20-40 dakika da tamamlanır.