|ciltgençleştirme| BB lazer| leke tedavisi| Thulium| MD Clinic | Mersin
Yüz Gençleştirme
Yüz Gençleştirme

 THULİUM LAZER 

Thulium Lazerile gerçekleştirilen uygulamalarda cihazdan sağlanan enerji ile lekelerin niteliğine bağlı olarak seçilen akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri ile sorun yaşanan cilt alanı üzerinden geçilmektedir. Lavieen Lazeri ile yapılan işlemde ciltteki lekeler parçalanmaktansa, ciltte oluşturulan kontrollü ufak zedelenmeler ile kişinin vücudundaki ‘makrofaj’ denilen iyileştirici hücreler sorunlu bölgeye çekilerek cilt probleminin giderilmesi hedeflenmektedir.

Güneş Lekeleri, Çiller ve Doğum Lekeleri Lavieen Leke Lazeri ile Ne Kadar Sürede Tedavi Edilir?

Cildin alt katmanlarına yayıldığı için inatçı tipte sayılan bazı lekelerin diğer lazer sistemleri ile tedavisi daha uzun bir süre ve sabır gerektirmekte iken, Lavieen Thulium Lazer uygulamalarında ilk seansta olumlu değişimler gözlemlenebilmekte ve lekelerin tipine göre kişiden kişiye farklılık gösterebilmekle birlikte 1 ay arayla gerçekleştirilen 3 seans leke tedavisi için yeterli olabilmektedir.Bu tedavi ile lekeler azalır,tamamen geçmeyebilir.

Akne (Sivilce) ve Yanık İzleri Lavieen Leke Lazeri ile Nasıl Tedavi Edilir?

Doktorun teşhislerine bağlı yönlendirmeleri ve hastanın istekleri doğrultusunda oluşturulan tedavi planına bağlı olarak, kişinin yapısal özelliklerine ve cilt problemini oluşturan izin nerede olduğu, genişliği, cilt altındaki derinliği, yaygınlığı gibi niteliklerine göre cihazın uygun akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri belirlenmektedir. Lavieen  Lazeri ile gerçekleştirilen uygulamalarda cihazdan sağlanan enerji ile izin niteliğine bağlı olarak seçilen akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri ile sorun yaşanan cilt alanı üzerinden geçilmektedir. Lavieen Thulium Lazer ile yapılan işlemde, ciltte oluşturulan kontrollü ufak zedelenmeler ve berelenmeler ile kişinin vücudundaki ‘makrofaj’ denilen iyileştirici hücreler sorunlu bölgeye çekilerek cilt probleminin giderilmesi hedeflenmektedir.

Akne (Sivilce) ve Yanık İzleri Lavieen Leke Lazeri ile Ne Kadar Sürede Tedavi Edilir?

İzin nerede olduğu, büyüklüğü yani iyileşmiş olan yaranın genişliği ve izin cildin alt katmanlarına ne ölçüde yayılmış olduğu yani derinliği tedavinin süresini belirleyen en önemli faktörlerdir. Uygulamada ilk seansta olumlu değişimler gözlemlenebilmekte ancak izlerin istenilen seviyede giderilmesi kişinin ve ciltteki izin yapısal özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Kırışıklıklar  Thulium Lazer ile Nasıl Azaltılır?

Doktorun teşhislerine bağlı yönlendirmeleri ve hastanın istekleri doğrultusunda oluşturulan tedavi planına bağlı olarak, kişinin yaşı, cinsiyeti gibi yapısal özelliklerine ve kırışıklıkların nerelerde olduğu, derinlik seviyeleri gibi niteliklerine göre cihazın uygun akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri belirlenmektedir. Lavieen Thulium Lazer (Lavieen Leke Lazeri) ile gerçekleştirilen uygulamalarda cihazdan sağlanan enerji ile kırışıklıkların niteliklerine bağlı olarak seçilen akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri ile sorun yaşanan cilt alanı üzerinden geçilmektedir. Lavieen Thulium Lazer ile yapılan işlemde cilt üzerinde kırışıklık yaşanan bölgelerde gözle görülmeyen kontrollü ufak zedelenmeler ve berelenmeler oluşturularak kişinin vücudundaki ‘makrofaj’ denilen iyileştirici hücreler sorunlu bölgeye çekilerek cilt probleminin giderilmesi hedeflenmektedir. Kişinin vücudunda zaten var olan iyileştirici hücreler zamanla cildin yitirmiş olduğu kolajen ve elastin sentezi hareketini sağlayarak herhangi başka bir dış müdahale gerektirmeksizin içsel yapılarda olumlu tetiklenme oluşturmaktadır.

Baby face Nedir?

Thulium lazer le düşük dozla ürün yedirme işlemi ile cilt daha parlak ve güzel görünür.Bu işeme babyface de denmektedir.Bu işlemde cilde yedirmek istenen ürünler ,thulium lazer ile cildin derinlerine gönderilir.

Kırışıklıklar  Thulium Lazer ile Ne Kadar Sürede Tedavi Edilir?

Kişinin yaşı, cinsiyeti ve kırışıklarının nerelerde olduğu, ne ölçüde olduğu, yani derinliği ve yaygınlığı tedavinin süresini belirleyen en önemli faktörlerdir. Lavieen Thulium Lazer uygulamalarında ilk seansta olumlu değişimler gözlemlenebilmekte ve kırışıklıkların seviyesine göre kişiden kişiye farklılık gösterebilmekle birlikte 1 ay arayla gerçekleştirilen 3 seans yeterli olabilmektedir.

Thulium Lazer ile Antiaging Tedavisi Nasıl Gerçekleştirilir?

Doktorun teşhislerine bağlı yönlendirmeleri ve hastanın istekleri doğrultusunda oluşturulan tedavi planına bağlı olarak, kişinin yaşı, cinsiyeti gibi yapısal özelliklerine ve yaşlanma belirtilerinin nerelerde olduğu, derinlik seviyeleri gibi niteliklerine göre cihazın uygun akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri belirlenmektedir. Lavieen Thulium Lazer (Lavieen Leke Lazeri) ile gerçekleştirilen uygulamalarda cihazdan sağlanan enerji ile yaşlanma belirtilerinin niteliklerine bağlı olarak seçilen akım gücü, dalga boyu, atım ve tarama seçenekleri ile sorun yaşanan cilt alanı üzerinden geçilmektedir. Lavieen Thulium Lazer ile yapılan işlemde cilt üzerinde yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı bölgelerde gözle görülmeyen kontrollü ufak zedelenmeler ve berelenmeler oluşturularak kişinin vücudundaki ‘makrofaj’ denilen iyileştirici hücreler sorunlu bölgeye çekilerek cilt probleminin giderilmesi hedeflenmektedir. Kişinin vücudunda zaten var olan iyileştirici hücreler zamanla cildin yitirmiş olduğu kolajen ve elastin sentezi hareketini sağlayarak herhangi başka bir dış müdahale gerektirmeksizin içsel yapılarda olumlu tetiklenme oluşturmaktadır.

 Thulium Lazer ile Antiaging Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Kişinin yaşı, cinsiyeti, antiaging tedavisi görmek üzere yaşlanma belirtilerinin nerelerde olduğu, ne ölçüde olduğu, yani derinliği ve yaygınlığı tedavinin süresini belirleyen en önemli faktörlerdir. Lavieen Thulium Lazer uygulamalarında ilk seansta olumlu değişimler gözlemlenebilmekte ve antiaging uygulamasının gereklilik seviyesine göre seans sayısı kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Son Güncelleme Tarihi: Ağustos 2020            Editör:Anonim

Doktorunuza Sorun