Aqua Gold | Baby botox | Yüz gençleştirme| Mersin| MD Clinic | Aquabotox baby
Aqua Gold Micro Needle
Aqua Gold Micro Needle

Bu cihaz ile cilt altına ürün göndermek daha kolaydır.

1.Aqua Gold Micro Needle’ın avantajları nelerdir?

Aqua Gold Micro Needle dermisin hemen altında, tutarlı bir derinlikte, acısız ve geniş bir yüzeye  istenen miktarda ilacın veya biyolojik maddenin aktarılmasını sağlayan  kanıtlanmış bir kabiliyete sahiptir.

Bu, geleneksel şırınga yaklaşımına göre büyük bir avantajdır.

2.Aqua Gold Micro Needle’ın  diğer microneedle cihazlarından farkı nedir?

Aqua Gold Micro Needle’ın  amacı mikro kanala aktarmak ve doğrudan cilde cilt bakımları yapmaktır . Diğer yaygın mikro iğne cihazlarının amacı, uyarımı yapmak için cildi delmektir.

3.İğnenin büyüklüğü nedir?

Aqua Gold 20 adet 24 krat altından oluşan  , 600 mikrometre (0,6 mm) uzunluğunda ve 130 mikrometre (0,13 mm) genişliğinde,  bir insan kılı kadar incedir.

4.Aqua Gold Micro Needle İğneleri neden Altın  kaplamadan yapılmıştır?

Cerrahi dereceli paslanmaz çelik, mikrodondürün yapısal bütünlüğünü sağlar. Saf altının, insan cildi ile yüksek biyouyumluluk özelliği vardır, kullanımdan sonra tahrişi ve alerjik tepkileri önler. Diğer metaller gereksiz iritasyona neden olabilir.

5. Aqua Gold mikro iğneleme işlemi güvenli mi?

Evet kesinlikle! Epidermis bozulmadan kaldığı için bu ileri mikro iğneleme şekli emniyetlidir Herhangi bir anestezi veya hatta topikal uyuşturucu krem ??gerek yoktur. Minik mikrokanallar bir saat içinde kapanır, bu nedenle prosedür sonrası enfeksiyonlar son derece nadirdir.

6. Seans aralıkları ne olmalıdır?

İşlem en iyi sonuç için 15 gün arayla 4 seans yapılmalıdır.Sonra doktorunuzun önerisine göre hareket etmelisiniz.

7.)Sonuçlar ne kadar sürer?

Sonuçlar kullanılan anti-aging ürününe göre değişir.Prp ile beraber yapılıyorsa uzun etkiler oluşur.Kişinin cilt yapısına bağlı olarak kalıcılık değişir.

8. Aqua Gold Micro Needle işleminin iyileşme süresi nedir?

Hastalar normal günlük aktivitelerine derhal devam edebilir, ancak üç gün boyunca doğrudan güneş ışığından kaçınmaları ve o sırada güneş kremi sürmeleri gerekir.

9. Aqua Gold Micro Needle FDA onayı var mıdır?

Evet FDA onaylı ve Patenli bir üründür

10. AQUAGOLD Micro Needle ile ilgili riskler veya yan etkiler var mı?

Neredeyse hiç risk yoktur. Yan etkiler arasında olası kızarıklık 24 saatten az sürer ve güneş hassasiyeti yaklaşık üç gün sürer.

 

Doktorunuza Sorun